SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.12.2017 02:30
W Bloodborne odkryto mnóstwo niewykorzystanej zawartości
1735V

W Bloodborne odkryto mnóstwo niewykorzystanej zawartości

Bloodborne otworzyło się przed nami i wreszcie możemy poznać sekrety jednej z najlepszych gier dostępnych na PlayStation 4. Osoby, które grzebały od dłuższego czasu w kodzie gry znalazły 25 niewykorzystanych bossów, przeciwników i NPC-ów.

Bloodborne od momentu premiery intryguje. Początkowo nutką tajemnicy owiana była historia i jej otoczka, którą podała nam ekipa From Software. Po rozgryzieniu tej warstwy, gracze zaczęli eksplorować lochy w poszukiwaniu nieodkrytych przeciwników. Teraz, dorwano się jednak do prawdziwych sekretów.

Bloodborne skrywa swoje sekrety nawet 3 lata po premierze

Użytkownik YouTube'a o nicku Sanadask po długim czasie poświęconym na grzebanie w plikach gry, wreszcie otrzymał edytor, który pozwala mu m.in. podejrzeć modele w grze. Wykorzystano to by poszukać, czy w Bloodborne nie ukryto czegoś przed naszymi oczami.

I tak jak widzicie po tytule - znaleziono sporo dobra. Łącznie, 25 nieużytych modeli przeciwników, bossów i NPC-ów, które mogą sugerować, że z gry wycięto sporą lokację, która miała być utrzymana w klimacie ognia. Sanadask na początek postanowił nagrać wideo w którym prezentuje część bossów, w tym złotego i czarnego zwierzoluda, który przypomina trochę Vicar Amelię.

Bloodborne - odkryto sekrety w grze

Kolejne materiały mają nam przynieść dalsze rewelacje. Ale warto zwrócić uwagę na to, co mówi autor. Mnóstwo ze skasowanych z Bloodborne modeli wykorzystano w produkcji Dark Souls 3. Więc przynajmniej te się nie zmarnowały.

Czekamy na kolejne materiały by sprawdzić, co jeszcze wycięto z gry.

Tagi: bloodborne from software playstation 4 Sony Computer Entertainment wideo