Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.11.2017 20:31
Chloe przemówi oryginalnym głosem w Life is Strange: Before The Storm
518V

Chloe przemówi oryginalnym głosem w Life is Strange: Before The Storm

Jeśli posiadacze Life is Strange: Before The Storm w wersji deluxe, to możecie liczyć na bonusowy odcinek. Twórcy potwierdzili, że epizod "Farewell" zadebiutuje na początku przyszłego roku. To nie wszystko, bo zdradzono również, że aktorka Ashly Burch powróci, jako głos Chloe Price.

Life is Strange: Before The Storm otrzyma jeszcze jeden finałowy odcinek. Właściciele edycji deluxe dostaną jednak bonusowy rozdział. Będzie to ostatnia szansa, aby pokierować poczynaniami młodej Max Caulfield - bohaterki z pierwszej odsłony gry. Epizod "Farewell" będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Aktorka Ashly Bruch (między innymi Aloy z Horizon Zero Dawn) powróci do odgrywania roli Chloe.

Nasza recenzja Life is Strange: Before The Storm - Episode 2

Life is Strange: Before The Storm zmieniło głos Chloe Price z powodu strajku aktorów głosowych. Właśnie dlatego Ashly Bruch nie była zaangażowana w nagrywanie kwestii do prequela. Chociaż brała udział w produkcji i pomagała twórcom w pisaniu scenariusza. Okazuje się jednak, że w bonusowym odcinku nie usłyszymy już Rhianny DeVries, a do swojej roli powróci wspomniana wyżej Ashly.

Potwierdzono również, że w Max wcieli się znana z oryginału Hannah Telle. Odcinek pojawi się na rynku na początku 2018 roku. Jest to ciekawa informacja, bo oznacza to, że trzeci i finałowy odcinek Life is Strange: Before The Storm dotrze do nas najpewniej w grudniu, jeszcze przed końcem roku.

Life is Strange: Before The Storm - odcinek Farewell

 

Źródło: Facebook (Life is Strange)

Tagi: Deck Nine Games Life is Strange: Before the Storm PlayStation 4 Square Enix wideo

Nie przegap