Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.11.2017 18:12
The Walking Dead Collection upiększone, ale nadal straszy brzydotą
391V

The Walking Dead Collection upiększone, ale nadal straszy brzydotą

Gry Telltale słyną nie tylko z drętwej i szczątkowej rozgrywki, ale i paskudnego wykonania. Twórcy postanowili wziąć się w garść i przy okazji nadciągającego The Walking Dead Collection odświeżyli warstwę wizualną "żywych trupów". 

The Walking Dead Collection będzie stanowiło świetną okazję, aby nadrobić całą serię Żywych Trupów od Telltale Games. Pakiet pojawi się 5 grudnia i zawierać będzie wszystkie 19 odcinków serii. Upoważni też do pobrania finałowych rozdziałów z nadchodzącego zakończenia całego cyklu, gdy te zadebiutują na rynku w 2018 roku.

Telltale zwalnia 25% swoich pracowników

The Walking Dead Collection upiększy wydane do tej pory odcinki. Wszak pierwszy sezon zadebiutował w 2012 roku i już wtedy straszył szkaradnym wykonaniem. Koszmarne wyglądające animacje, szpetna i nienaturalna mimika twarzy, rozmazane tekstury i tragiczna optymalizacja to tylko wierzchołek góry lodowej. 

Telltale Games postanowiło odświeżyć swoje dzieło i nadchodzący pakiet zaoferuje upiększoną warstwę wizualną. Nie liczcie jednak na wodotryski. Twórcy zmienili głównie oświetlenie, poprawili cieniowanie i nałożyli kilka dodatkowych efektów. Efekty pracy możecie ujrzeć na specjalnym porównaniu.

The Walking Dead Collection - porównanie graficzne

Źródło: YouTube (Telltale Games)

Tagi: playstation 4 porównanie graficzne Telltale Games The Walking Dead: The Telltale Series Collection wideo

Nie przegap