Daniel Stroński Daniel Stroński 30.11.2017 18:11
Pełnowymiarowy TIE Silencer zbudowano w rzeczywistości
559V

Pełnowymiarowy TIE Silencer zbudowano w rzeczywistości

Przez wszystkie lootboksowe kontrowersje z Star Wars Battlefront 2 marka Gwiezdnych wojen może wywoływać negatywne skojarzenia. Pewien fan zupełnie na to nie zważa i okazał swoją miłość do uniwersum budując TIESilencera... na podstawie zabawki.

"Star Wars Battlefront 2 to sieciowe kasyno", "nie kupujcie nowego Battlefronta" - nowa gwiezdnowojenna gra zgarnia zasłużone fale nienawiści ze strony graczy, a siła tych emocji spowodowana jest tym, że Star Wars to kultowa, ukochana przez wielu marka. Fani tworzą wspaniałe społeczności, powstają amatorskie filmy i powieści, rodzice pokazują swoim pociechom starsze filmy i chodzą z nimi do kina na nowe... Świat Jedi i Sithów na stałe zapisał się w naszej popkulturze i nie traci na popularności.

Krytyka Star Wars Battlefront 2 kosztowała EA 3 miliardy dolarów

Tutaj wchodzi youtube'owy spec od zwariowanych wynalazków Colin Furze. Mając na koncie takie konstrukcje jak ukryte ostrze z Assassin's Creed Syndicate włącznie z (działającą!) wciągarką oraz schron atomowy za domem, Colin niedawno zbudował maszynę kroczącą AT-AT, a teraz zbudował pełnowymiarowego myśliwca TIE. Co prawda maszyna nie lata, ale można do niej wejść, posiada specjalne oświetlenie i prawdopodobnie posiadanie czegoś takiego w ogródku jest spełnieniem marzeń każdego fana Gwiezdnych wojen.

Pełnowymiarowy TIE Silencer

 

Źródło: YouTube (colinfurze)

Tagi: colin furze Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 radość star wars battlefront 2 Star Wars Battlefront 2 - Edycja specjalna tie fighter wideo

Nie przegap