Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.11.2017 14:34
The Evil Within, Wolfenstein i Tekken otrzymają powieści graficzne
260V

The Evil Within, Wolfenstein i Tekken otrzymają powieści graficzne

Wydawnictwo Titan Books zapowiedziało powieści graficzne opowiadające o wydarzeniach z poszczególnych serii gier. Będą to The Evil Within, Wolfenstein i Tekken.

Titan Books to wydawnictwo zajmujące się publikowaniem graficznych powieści, komiksów czy printów nawiązujących do wielu popularnych serii gier czy filmów. Na swoim koncie mają już tysiące takich produktów - wśród ich publikacji można wymienić powieści graficzne nawiązujące do Batmana, Star Wars, Wojowniczych Żółwi Ninja czy World of Warcraft.

Do tego grona mają dołączyć graficzne powieści nawiązujące do ostatnich gier Bethesdy, ale nie tylko. Wolfenstein Volume 1 opowie o wydarzenia sprzed ostatnio wydanego Wolfenstein 2: The New Colossus. Będziemy mogli dowiedzieć się co działo się z Blazkowiczem w 1960 roku.

Oprócz tego pojawi się The Evil Within: The Interlude, które opowie o wydarzeniach pomiędzy pierwszą, a drugą częścią gry. Poznamy losy Sebastiana Castellanosa, który zwalczał demony swojej przeszłości.

Oprócz tego pojawić się ma Tekken Blood Feud, które opowie o tym jak Jin Kazama walczył ze swoimi demonami, podczas gdy reszta postaci mierzy się z przeciwnikiem nie z tego świata.

Wymienione powieści graficzne mają pojawić się 19 grudnia w wydaniu zbiorczym.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/11/29/wolfenstein-tekken-and-the-evil-within-getting-graphic-novels.aspx?utm_content=bufferc09a1&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Tagi: Bandai Namco Bethesda machine games Namco Bandai Tango Gameworks tekken 7 The Evil Within 2 Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap