Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.11.2017 08:56
Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - tak wyglądają nowe mapy
456V

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - tak wyglądają nowe mapy

Destiny 2 zostało zaprezentowane pod kątem nowych map, jakie znajdą się w grze za pośrednictwem dodatku Klątwa Ozyrysa. Możemy spojrzeć na 2 mapy z 3, w tym jedną ekskluzywną dla PlayStation 4.

Destiny 2 nie cieszy się ostatnio zbyt dużym uznaniem, a to wszystko przez niecne praktyki wydawcy, który zdecydował ograniczyć zdobywane przez graczy punkty doświadczenia. Niezależnie od tego, do gry wchodzi nowy dodatek. Aktualizacja przygotowująca grę na nowości już była, teraz pozostaje nam czekać do 5 grudnia.

Więcej informacji o Destiny 2

Redaktorzy serwisu PlayStation Lifestyle udali się do siedziby Bungie, gdzie mieli okazję sprawdzić nowości zmierzające do Destiny 2. Pierwsza z nich to Wormhaven, mieszcząca się na planecie Titan. Podobnie jak następna, prezentowana jest w ramach rozgrywki w trybie Clash.

Destiny 2 - prezentacja mapy Wormhaven

Druga to Pacifica, również umieszczona na planecie Titan. Mapa zaprezentowana na poniższym materiale ekskluzywna jest dla posiadaczy PlayStation 4.

Destiny 2 - prezentacja mapy Pacifica (ekskluzywna dla PS4)

Trzecia mapka ma pozostać tajemnicą do premiery dodatku, ale wiadomo że w dzisiejszych czasach trudno utrzymać coś w tajemnicy. Niemniej, ma się ona mieścić na planecie Mercury, w przeciwieństwie do pozostałych dwóch.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/11/29/check-out-two-new-destiny-2-curse-of-osiris-crucible-maps/

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo

Nie przegap