SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.11.2017 20:22
Jak & Daxter Bundle. Wyciek zdradza istnienie pakietu na PS4
480V

Jak & Daxter Bundle. Wyciek zdradza istnienie pakietu na PS4

Pierwsza odsłona Jak & Daxter trafiła już na PlayStation 4 w formie klasyka z PS2. Okazuje się, że Sony szykuje jednak cały pakiet składający się ze wszystkich odsłon serii wyprodukowanych przez Naughty Dog.

Jak & Daxter było dla PS2 tym, co Crash Bandicoot dla pierwszego PlayStation. Naughty Dog ponownie rozkochało w sobie fanów i przygotowało graczom wspaniały duet bohaterów. Zabawna platformówka została potem rozwinięta poprzez dwie kontynuacje, które znacząco zmieniły charakter przygody. Na zakończenie otrzymaliśmy jeszcze spin-off w postaci szalonych i dynamicznych wyścigów Jak X.

Naughty Dog bardziej poważne - zapomnijcie o kolejnych odsłonach Jak & Daxter 

Jak & Daxter Bundle miaoby zawierać w sobie trzy pierwsze odsłony serii Jak & Daxter oraz Jak X. Zabrakłoby jedynie dwóch gier z PSP - Daxter i Jak & Datxter: Zaginiona Granica.

Zestaw został dostrzeżony w zakładce PS Store, wiec jego ujawnienie i premiera to pewnie kwestia czasu. W tym wypadku nie możemy mówić o odpicowanej kolekcji HD, jak w przypadku wydania sprzed lat dla PS3 i PS Vita. Zamiast tego otrzymamy emulację z PS2, czyli podbicie rozdzielczości, wsparcie dla funkcji trofeów, share play i remote play.

Jak & Daxter Bundle z PS Store

Nie jest to powrót na jaki ta seria zasługuje, ale cóż - lepsze to niż nic. Będzie to dobra okazja, aby nadrobić najważniejsze odsłony serii, jeśli do tej pory tego nie zrobiliście.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/7g5p84/jak_daxter_bundle_spotted_in_the_ps_store/

Tagi: jak & daxter Naughty Dog playstation 4