Jakub Barwiak Jakub Barwiak 29.11.2017 19:53
Uncharted. Start produkcji filmu coraz bliżej?
601V

Uncharted. Start produkcji filmu coraz bliżej?

Od kilku tygodni zapanowała cisza w temacie filmu Uncharted. Postanowił ją przerwać potencjalny gwiazdor produkcji.

Film Uncharted tkwi w produkcyjnej otchłani już od ładnych kilku lat. Wielu aktorów było łączonych z rolą ikony PlayStation. Teraz gdy historia Nathana Drake’a została zakończona, Sony może być jeszcze bardziej zdeterminowane aby przenieść przygody tego bohatera na srebrny ekran.

"Heisenberg" w obsadzie filmu Uncharted?

Aktualnie za reżyserię kinowego Uncharted odpowiedzialny jest Shawn Levy, film ma być typowym „origin story”. Plotkowano, iż w głównego bohatera wcielić ma się aktualny Spider-ManTom Holland. Sam aktor podkreślał jednak, iż wszystko ograniczyło się na razie do rozmów.

I tak minęły tygodnie, bez nowych wieści dotyczących czy to samego filmu, czy też Hollanda w jego obsadzie. Ciszę przerwał sam Holland, który wrzucił na Instagrama niezwykle interesujący filmik. Widać na nim ekran startowym Uncharted: Kolekcji Nathana Drake’a. Aktor dodał do tego komentarz o treści:

Dla celów badawczych.

Oczywiście nie pojawiło się żadne potwierdzenie ze strony samego Sony, jednak Holland znany jest ze swojego braku umiejętności utrzymywania tajemnic. Z tego też powodu Marvel dał mu zapoznać się z tą częścią skryptu do Avengers: Infinity War, która dotyczy jedynie postaci Spider-Mana.

Źródło: http://www.gamezone.com/news/tom-holland-teases-role-in-uncharted-movie-via-instagram-post-3461411

Tagi: shawn levy sony pictures Tom Holland uncharted

Nie przegap