Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.11.2017 17:53
Final Fantasy XV. Episode Ardyn, możliwość zmiany postaci i nowe dodatki
540V

Final Fantasy XV. Episode Ardyn, możliwość zmiany postaci i nowe dodatki

Zgodnie z zapowiedzią, w pierwszą rocznicę debiutu Final Fantasy XV otrzymaliśmy wiadomość na temat przyszłości gry. Fani otrzymają co najmniej trzy rozszerzenia fabularne, w tym jedno skupione na postaci Ardyna Izunia.

Final Fantasy XV otrzyma kolejną znaczącą aktualizację. Nowa łatka zostanie wypuszczona 12 grudnia. Naprawi ona kilka problemów z sieciowym rozszerzeniem "Comrades" oraz wprowadzi do gry wyczekiwaną funkcję. Gracze doczekają się możliwości swobodnej zmiany postaci w trybie fabularnym. Bez problemu zmienimy Noctisa na Prompto, Gladiolusa lub Ignisa. Mechanizm miał być dostępny od premiery, ale twórcy potrzebowali więcej czasu, aby go dopracować.

Final Fantasy XV - pod koniec miesiąca poznamy przyszłość gry

Twórcy zdradzają również, co nas czeka w przyszłości. Final Fantasy XV otrzyma w 2018 roku co najmniej trzy fabularne rozszerzenia. Jedno z nich będzie poświęcone Ardynowi Izunia - antagoniście znanemu z podstawowej gry. Obok "Episode Ardyn" zadebiutują dwa kolejne dodatki, ale nie znamy szczegółów. Hajime Tabata wspomina, że jest świadom próśb fanów, którzy pragną zobaczyć "Episode Luna".

Tabata nie chce spełnić oczekiwań fanów - jego ambitna ekipa ma zamiar je znacznie przekroczyć i zainteresować grą osoby, które już przestały grać. Studio zamierza na bieżąco informować fanów o nadchodzącej zawartości, gdy tylko podjęte zostaną odpowiednie decyzje. Możemy być pewni, że tytuł otrzyma jeszcze sporo aktualizacji.

Rok 2018 ma stanąć pod znakiem Final Fantasy. Trzymamy więc za słowo i wyczekujemy ekscytujących rzeczy. Tymczasem pozostaje nam czekać na premierę "Episode Ignis", która odbędzie się 13 grudnia.

Final Fantasy XV - Episode Ignis

Źródło: Active Time Report

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix wideo

Nie przegap