Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.11.2017 19:55
Avengers 4. Kevin Feige o wielkim finale uniwersum
1042V

Avengers 4. Kevin Feige o wielkim finale uniwersum

Avengers 4, zapowiedziane na 2019 rok, mają być wielkim finałem obecnego Marvel Cinematic Universe, tak twierdzi Kevin Feige - szef wszystkich szefów w filmowym Marvelu.

Dekadę po premierze pierwszego Iron Mana, nikt już nie podważa drogi jaką obrał Marvel ze swoim kinowym uniwersum. Tam gdzie konkurencja ponosi porażkę, tam wytwórnia będąca własnością Disneya, odnosi zwycięstwo za zwycięstwem.

Zwiastun Avengers: Infinity War już jutro

Jednym z najważniejszych elementów MCU jest powiązanie między poszczególnymi filmami, być może element ten zmieni się po czwartej części Avengers. Kevin Feige – szef Marvel Studios – w wielkim materiale w Vanity Fair, dotyczącym uniwersum Marvela, potwierdził, że Avengers: Infinity War i Avengers 4 przyniosą zupełną nowość w kinie superbohaterskim - finał.

Będą dwa zupełne różne okresy. Wszystko przed Avengers 4 i wszystko po. Wiem, że będą to rzeczy, których ludzie się nie spodziewają.

Część fanów martwi się tym, jak zakończy się obecna wersja MCU, w grę wchodzi prawdopodobnie śmierć kilku istotnych postaci. Dobrą wiadomością jest z pewnością to, iż wygląda na to, że szefostwo Marvela wie jak dalej poprowadzić swoją kurę znoszącą złote jaja. Miejmy nadzieję, że jeśli ostatecznie dojdzie do pożegnania, kultowych już, bohaterów, będzie to pożegnanie w godny sposób.

Źródło: https://screenrant.com/avengers-4-mcu-phase-3-finale/

Tagi: avengers 4 Disney Kevin Feige marvel