Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.11.2017 19:21
Avengers: Infinity War. Wiemy kiedy ukaże się zwiastun widowiska Marvela
541V

Avengers: Infinity War. Wiemy kiedy ukaże się zwiastun widowiska Marvela

W końcu jest. Marvel pochwalił się oficjalną datą premiery zwiastuna Avengers: Infinity War - kolejnego wielkiego widowiska tej wytwórni.

Marvel Studios ostatecznie potwierdziło, że zwiastun Avengers: Infinity War pojawi się już 29-ego listopada, a więc jutro. Studio zapowiedziało zwiastun filmikiem, będącym montażem reakcji z YouTube i scen z ich poprzednich widowisk. Avengers: Infinity War rozpocznie kulminacyjny moment całego uniwersum.

Jude Law w uniwersum Marvela?

Fani na całym świecie już od dłuższego czasu wyczekiwali zwiastuna trzeciej części Avengers, po raz pierwszy ukazał się on na D23 i Comic-Conie w San Diego. Zgodnie z zapowiedziami miał on trafić do szerokiego grona odbiorców wkrótce, „wkrótce” trochę się przedłużyło, w międzyczasie materiał wyciekł do sieci, ale w końcu mamy datę premiery zwiastun Avengers: Infinity War.

Poniżej możecie obejrzeć dawkę "raka z YouTube’a" zmontowaną przez Marvela a potem czekać już tylko na jutrzejszą, właściwą zapowiedź wielkiego widowiska tego studia. Premiera filmu w kwietniu przyszłego roku.

 

Źródło: https://screenrant.com/avengers-infinity-war-trailer-preview/

Tagi: avengers: infinity war Disney marvel Video

Nie przegap