Daniel Stroński Daniel Stroński 28.11.2017 19:15
LEGO Marvel Super Heroes 2. Kosmiczny pies Cosmo na polskim zwiastunie
339V

LEGO Marvel Super Heroes 2. Kosmiczny pies Cosmo na polskim zwiastunie

LEGO Marvel Super Heroes 2 przedstawia postacie i historie z wielu wymiarów komiksów Marvela... a jak wygląda fabuła gry z perspektywy kosmicznego psa z Rosji?

LEGO Marvel Super Heroes 2 dostaliśmy jakiś czas temu i gra okazała się rewelacyjnym dodatkiem do serii LEGO opierającej się na znanych licencjach. Oryginalny świat gry połączył ze sobą wiele charakterystycznych miejsc ogromnego świata komiksów Marvela, oddając kolejny solidny tytuł, który zdobył ocenę 8/10 w naszej recenzji.

Recenzja: LEGO Marvel Super Heroes 2

Mija drugi tydzień od premiery LEGO Marvel Super Heroes 2, a rodzimy wydawca Cenega Polska publikuje już drugi popremierowy zwiastun. Wygląda na to, że w firmie zaliczono większy poślizg, bo końcówka zwiastuna zachęca do składania zamówień przedpremierowych, co jest obecnie niemożliwe (chyba że niczym superbohaterowie potraficie cofnąć się w czasie o dwa tygodnie). Tak czy inaczej, znów możemy usłyszeć polski dubbing - tym razem przede wszystkim rosyjskiego psa Cosmo, który początkowo był tylko zwierzakiem wysłanym przez Sowietów w kosmos, ale w wyniku wypadku zmutował, nauczył się mówić i zajmuje się stacją kosmiczną w świecie Marvela.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - polski zwiastun z Cosmo

 

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive

Nie przegap