Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.11.2017 11:44
Let it Die i World of Tanks nawiązują współpracę
365V

Let it Die i World of Tanks nawiązują współpracę

Let it Die obchodzi swoją pierwszą rocznicę, więc z tej okazji twórcy przygotowali kolejne nowości. Tym razem wspólnie z ludźmi odpowiedzialnymi za World of Tanks.

Let it Die to kolejne dzieło studia odpowiedzialnego za takie gry jak Killer7, Killer is Dead czy Lollipop Chainsaw. Jeśli jesteście fanami stylu Sudy51, pewnie choć trochę zainteresowaliście się tą darmową produkcją. Odkąd prawie rok temu pojawiła się na rynku, cieszy się większą popularnością niż zakładano. Dlatego kolejnych nowości nie brakuje.

Więciej informacji o Let it Die

Od premiery Let it Die mija rok, więc twórcy mają co świętować. W związku z tym przygotowali serię wydarzeń, które mają zadowolić zarówno dłużej grających, jak i tych którzy dopiero zaczynają. Co więcej, wydarzenia pojawią się nie tylko w szalonej grze o golasach szukających ubrań i broni, ale również w World of Tanks.

Nowości jakie trafią do Let it Die obejmują nowy pancerz do zakupu w PlayStation Store. Jego design oparty jest na jednym z najpopularniejszych czołgów z World of Tanks, czyli T-34/76. Sam pancerz można rozwinąć do czwartego stopnia. Oprócz tego w grze trafimy na specjalne elementy dekoracyjne, czasowe zadania i ekwipunek, który można będzie zdobyć poprzez pokonywanie Wardogs w Tower of Barbs. Wspomniani przeciwnicy ubrani będą w nowe pancerze, które ujęte zostały na poniższym zrzucie ekranu.

Ponadto, gracze którzy zalogują się w trakcie trwania wydarzenia, otrzymają rzadkie grzyby. W okresie bliskim świąt gracze otrzymają specjalny bonus, choć to jeszcze niespodzianka. Pojawią się jeszcze elementy ekwipunku, które znacznie zwiększą naszą obronę i wytrzymałość - ich wygląd nawiązuje do słynnego Uncle Death - przykład podany poniżej.

Jeśli chodzi o World of Tanks, to możemy liczyć na nowe Skill Decals, które w przeciwieństwie do tych z poprzednich wydarzeń okresowych, nie będą się tak powtarzać - chyba, że zdecydujemy się wszystko zresetować. Jeśli się nam poszczęści, Skill Decals zamienią nasze pociski w eksplodujące czy znacząco zwiększą naszą odporność na obrażenia.

Wydarzenie ma trwać od 30 listopada do 11 stycznia przyszłego roku.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/11/27/let-it-die-celebrates-1st-anniversary-world-of-tanks-collaboration-starts-nov-30/

Tagi: galeria Grasshopper Manufacture GungHo Online Entertainment let it die playstation 4 World of Tanks

Nie przegap