Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.11.2017 08:59
Miniony Czarny Piątek był najlepszy w historii Sony
1751V

Miniony Czarny Piątek był najlepszy w historii Sony

Sony utrzymuje, że obecny rok to jeden z najlepszych w historii firmy. Jeśli jednak chodzi o sam Czarny Piątek - zainteresowanie nigdy nie było tak duże, o czym wspomniał wice prezes firmy podczas rozmowy z CNBC.

Promocje z minionego Czarnego Piątku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Sprzedało się wiele konsol PlayStation 4 i gier, ale również gogli PlayStation VR. Wpływ na tak wielkie zainteresowanie miały wielkie obniżki i atrakcyjne zestawy. Gran Turismo Sport było w tak atrakcyjnej cenie, że momentalnie powróciło do żywych.

Gran Turismo Sport wraca do żywych. Świetna sprzedaż w Czarny Piątek

Wiceprezes podczas rozmowy z CNBC stwierdził, że w miniony Czarny Piątek, Sony sprzedało więcej konsol niż kiedykolwiek. Lempel wspomina, że niektórzy zaczęli wątpić w siłę konsol i to, że w obliczu sprzętu mobilnego, nie mają szans. Sony udowadnia jednak, że jest inaczej - przychody firmy wzrosły w ostatnim czasie o 346%, czego samo PlayStation jest dużą zasługą.

Pozostaje jeszcze kwestia PlayStation VR i tego jak Sony widzi przyszłość sprzętu. Lempel zauważył ogromne zainteresowanie, które cieszy inwestorów - zwłaszcza w przypadku większych gier jak Resident Evil 7 czy Skyrim. Sony będzie więc podążać tą drogą.

Sony o najlepszym Czarnym Piątku w historii

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/11/27/playstation-black-friday-sales-an-all-time-high/

Tagi: playstation 4 Sony wideo

Nie przegap