Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.11.2017 17:15
Przyszły rok przyniesie kilka gier z serii Final Fantasy
444V

Przyszły rok przyniesie kilka gier z serii Final Fantasy

Przyszły rok stanie pod znakiem Final Fantasy. Square Enix ma ogromne plany odnośnie 31. rocznicy cyklu i obiecuje dostarczyć wiele, fascynujących gier.

Pierwsza część Final Fantasy VII Remake w przyszłym roku? Wydaje to się być mało prawdopodobne, ale kto wie. Square Enix zapowiedziało wcześniej, że na przyszłoroczne E3 firma szykuje istne bomby i wielkie gry. Teraz Shinji Hashimoto potwierdził, że w 2018 roku otrzymamy kilka tytułów z logiem Final Fantasy.

Pod koniec miesiąca poznamy przyszłość Final Fantasy XV

Final Fantasy wróci w przyszłym roku. Na pewno ujrzymy niejedną grę mobilną, ale posiadacze konsol również mogą spać spokojnie. Na PS4 trafi w końcu efekciarskie Dissidia: Final Fantasy NT. Pewnym jest również fakt dalszego rozwoju Final Fantasy XV. Firma inkasuje też wielkie zyski z remasterów, więc możliwe, że powrót zaliczy Lightning w formie odświeżonej trylogii Final Fantasy XIII - plotki o takim zestawie wracają zresztą co jakiś czas.

Final Fantasy - wywiad z Shinjim Hashimoto

Jeśli rozczarowała Was 30. rocznica Final Fantasy, to powinniście wyczekiwać roku 2018. To właśnie wtedy mamy otrzymać ekscytujące produkcje wchodzące w skład cyklu. Potwierdził to sam Shinji Hashimoto piastujący obecnie stanowisko opiekuna całej marki. Na Final Fantasy XVI jest o wiele za wcześnie, ale możemy być pewni, że doczekamy się kolejnych spin-offów lub remasterów.

Źródło: YouTube (EDAMAME Arcade Channel)

Tagi: final fantasy playstation 4 shinji hashimoto Square Enix wideo

Nie przegap