Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.11.2017 15:39
Steep: Road To The Olympics - startuje otwarta beta
908V

Steep: Road To The Olympics - startuje otwarta beta

Steep jeszcze w tym roku ma otrzymać rozszerzenie traktujące o zimowych igrzyskach olimpijskich. Zanim to nastąpi będziemy mogli przetestować je w ramach otwartych testów beta.

Steep to sportowa gra z otwartym światem, skupiająca się na sportach zimowych. Możemy się więc sprawdzić w wielu różnych dziedzinach poczynając od zjeżdżania na nartach, a kończąc na sportach ekstremalnych. Jeśli skusimy się na dodatki, dziedzin jest jeszcze więcej. W grudniu pojawi się edycja, która zbierze wszystkie rozszerzenia.

Steep otrzyma kolejną edycję

Wraz z nową edycją Steep, ma pojawić się rozszerzenie traktujące o zimowych igrzyskach olimpijskich. Ma to nastąpić 5 grudnia. Road to the Olympics będziemy mogli jednak przetestować przed tym dniem. Już jutro (28 listopada) startuje otwarta beta rozszerzenia. W ramach testów będziemy mogli sprawdzić 5 wyzwań i tryb jazdy swobodnej.

Steep: Road To The Olympics - zwiastun otwartej bety

Dodatek Road to the Olympics jest już w zasadzie ukończony, o czym świadczy fakt, że otwarte testy beta potrwają do 4 grudnia. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem dodatku to znajdziecie go tutaj, w cenie 125 złotych.

Tagi: beta open otwarta playstation 4 STEEP Ubisoft Ubisoft Annecy wideo

Nie przegap