Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.11.2017 14:01
Call of Duty WW2 - wyciekły informacje o nowych trybach gry i broni z DLC
681V

Call of Duty WW2 - wyciekły informacje o nowych trybach gry i broni z DLC

Call of Duty WW2 ma wzbogacić swój arsenał o nowe bronie, o czym wspominaliśmy wcześniej. Teraz możemy przyjrzeć się im dzięki przeciekowi - jeden z użytkowników YouTube zaprezentował nowości na swoim wideo.

Call of Duty WW2 jako powrót do korzeni serii okazał się strzałem w dziesiątkę. Nowe Call of Duty sprzedaje się świetnie i mimo wielkich premier, które nastąpiły później, strzelanina pozostaje faworytem. W międzyczasie uruchomione zostały mikrotransakcje, które zdaniem twórców opóźnione zostały przez problemy z serwerami.

Więcej informacji o Call of Duty WW2

Wcześniej pisaliśmy o tym, że w plikach Call of Duty WW2 odkryto skrzynie z broniami, których w samej grze jeszcze nie ma. W związku z ostatnimi kontrowersjami nie sposób nie pomyśleć, że choć część z nich może szybciej wpaść w ręce tych, którzy wylosują je ze skrzynek. Tego jeszcze nie wiadomo - możemy natomiast rzucić okiem na to jak prezentują się w akcji.

Wszystko dzięki jednemu użytkownikowi YouTube, który opublikował wideo przedstawiające nie tylko nowe uzbrojenie, ale również tryby mające znaleźć się w Call of Duty WW2. Co możemy zobaczyć na poniższym materiale? Poza broniami są to tryby takie jak Gun Game, Infected czy Control. Wideo zostało oczywiście usunięte z kanału (mowa o kanale użytkownika MrJaRni), ale jeden z użytkowników Reddita umieścił go tam, skąd "pożyczyli" go redaktorzy strony Multiplayer First.

Niedługo powinniśmy się dowiedzieć w jaki sposób bronie trafią do Call of Duty WW2. Co sądzicie o nowościach?

Źródło: http://mp1st.com/news/cod-ww2-new-guns-and-cod-ww2-game-modes-shown-off-in-new-gameplay-video-leak

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap