Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.11.2017 12:00
Call of Duty WW2 niezmiennie na szczycie. GT Sport wraca na podium
277V

Call of Duty WW2 niezmiennie na szczycie. GT Sport wraca na podium

Mijające promocje z okazji Czarnego Piątku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - do tego stopnia, że ogólnie rzecz biorąc jest lepiej niż w zeszłym roku. Jeśli chodzi o samo PlayStation 4 - to najlepszy rok od momentu debiutu konsoli w 2013 roku.

Call of Duty WW2 odkąd zadebiutowało na rynku cieszy się niemalejącym zainteresowaniem. Jeśli chodzi o sprzedaż gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii to gra siedzi na szczycie od samej premiery - mimo, iż po drodze pojawiły się inne gry, jak choćby Need for Speed Payback czy Star Wars Battlefront 2.

Call of Duty WW2 pozostaje liderem. Need for Speed Payback debiutuje poza podium

Gry znajdujące się na podium sprzedawane były w atrakcyjnych zestawach z konsolą. Tym samym jako najgłośniejsza premiera tego roku, Call of Duty WW2 pozostaje na pierwszym miejscu wśród najlepiej sprzedających się gier. Na drugim miejscu jest FIFA 18. Co ciekawe, znacznie wspięło się Gran Turismo Sport - aż o 9 pozycji, tym samym znajduje się teraz na trzecim miejscu. Nic dziwnego, skoro cena symulatora wyścigowego w promocji była mocno atrakcyjna. Warto również nadmienić, że nowe gry obsługujące PlayLink zadebiutowały stosunkowo nisko - Wiedza to Potęga znajduje się na 14., a Ukryty Plan na 15. pozycji. Jak prezentuje się cała lista?

  1. Call of Duty WW2 (1)
  2. FIFA 18 (3)
  3. Gran Turismo Sport (12)
  4. Star Wars Battlefront 2 (2)
  5. Assassin's Creed Origins (6)
  6. Forza Motorsport (15)
  7. Wolfenstein 2: Tne New Colossus (18)
  8. Super Mario Odyssey (9)
  9. Fallout 4 (23)
  10. Need for Speed Payback (11)

Tradycyjnie, w nawiasach podane są pozycje z poprzedniego tygodnia. Na koniec warto wspomnieć, że całościowo w stosunku do poprzedniego tygodnia sprzedało się o 89% więcej jednostek zarówno sprzętu jak i gier. Przekłada się to na spory wzrost dochodów - tutaj o 53%. Tym samym to najlepszy tydzień w tym roku, jak do tej pory.

Call of Duty WW2 - oficjalny zwiastun mapy Carentan

 

Źródło: https://ukie.org.uk/news/2017/11/call-duty-wwii-retains-top-spot-fourth-week

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 fifa 18 Gran Turismo Sport Sledgehammer Games

Nie przegap