Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.11.2017 23:12
Jak nabijać kredyty w Star Wars Battlefront 2?
1132V

Jak nabijać kredyty w Star Wars Battlefront 2?

Star Wars Battlefront 2 już na lata będzie kojarzone ze skrzynkami, mikrotransakcjami i zepsutym systemem postępu, który EA tłumaczy chęcią oddania graczowi dumy i spełnienia. Jednak nie każdy podziela zdanie wydawcy. Są ludzie, którzy postanowili oszukać system.

W jaki sposób szybko zdobywać kredyty w Star Wars Battlefront 2? Generalnie - nie da się. Te lecą jak krew z nosa, gdyż DICE postanowiło tak namieszać w systemie, by szybciej ludzie tracili cierpliwość i wydawali kasę na skrzynki. Ale mikrotransakcje z gry na ten moment zniknęły, a powolne zdobywanie kredytów nadal jest. Niektórzy postanowili sobie poradzić z tym na swój sposób.

"Star Wars Battlefront 2 to sieciowe kasyno" - pierwszy stan USA uznaje lootboksy za hazard

Jeden z użytkowników Reddita postanowił skonstruować prosty mechanizm, który dba o to, by gracz pozostawał w trakcie rundy aktywy i nie był wyrzucany przez AFK-owanie. DICE wymyśliło sobie, że umiejętność i to jak dobrze nam idzie ma znacznie mniejszy wpływ niż po prostu czas spędzony w grze. Więc niektórzy po prostu wchodzili do gry i czekali aż runda się skończy.

Lowberg o którym wspomniałem, postanowił zautomatyzować proces. W taki sposób:

Proste urządzenie pozwala zautomatyzować polecenia wydawane z kontrolera i tym samym zdobywać kredyty bez udziału w grze. To oczywiście przekłada się na coraz większą grupę graczy, którzy zajmują sloty na serwerach, ale nie są obecni w grze. Jeśli ktoś więc chce grać normalnie - ma problem.

F0ngen, inny użytkownik Reddita postanowił farmienie kredytów uprościć do maksimum i skorzystał z pradawnej techniki "gumka recepturka".

Działać działa, z tego co napisał pomysłodawca. Gra odbiera aktywny ruch z kontrolera, więc nie wyrzuca gracza. Kilkanaście minut mija, wpadają kredyty i całość się kręci. Można zostawić konsolę na noc/dzień i zajmować się czymś innym. A po wszystkim - oddać się szaleństwu otwierania skrzynek czując się niczym bywalec kasyna.

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap