Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.11.2017 17:46
Dragon's Crown Pro. Nowy zwiastun przedstawia potężnego krasnoluda
394V

Dragon's Crown Pro. Nowy zwiastun przedstawia potężnego krasnoluda

Dragon's Crown Pro atakuje nowym materiałem, na którym twórcy ukazują kolejną klasę postaci. Tym razem pora na umięśnionego krasnoluda, który wzbudza strach w swoich przeciwnikach.

Dragon's Crown pojawiło się pierwotnie w 2013 roku. Teraz możemy liczyć na remaster 4K z dopiskiem "Pro". Piękna dwuwymiarowa grafika o niepowtarzalnym i groteskowym stylu dzielnie zniosła próbę czasu, a dzięki rozdzielczości 4K prezentuje się jeszcze lepiej niż przed laty.

Dragon's Crown Pro - nowy zwiastun remastera 4K

W przypadku Dragon's Crown Pro twórcy postarali się o nową ścieżkę dźwiękową skomponowaną przy udziale orkiestry symfonicznej. Tytuł bez problemu odczyta zapisane stany rozgrywki ze starszych wersji i pozwoli na rozgrywkę między posiadaczami PS Vita, PS3 i PS4. Poza tym będzie to dokładnie ta sama gra, co na poprzedniej generacji konsol. Możemy liczyć na uzależniającą rozgrywkę, świetny system walki i wielogodzinne plądrowanie lochów w doborowym towarzystwie naszych przyjaciół.

Dragon's Crown Pro - postać krasnoluda

Dragon's Crown Pro chwali się postacią umięśnionego krasnoluda. Potężny wojownik dzierży bronie w obu rękach i jest w stanie unieść ciężkich wrogów, aby następnie ciskać nimi w przeciwników. Jest to idealna postać dla wszystkich, którzy preferują ofensywny styl walki.

Dragon's Crown Pro w przyszłym roku pojawi się w Japonii. Na razie nie otrzymaliśmy potwierdzenia wydania gry w Europie, ale wydaje się to być kwestią czasu.

Źródło: YouTube (atlustube)

Tagi: Atlus Dragon's Crown Pro playstation 4 Vanillaware wideo

Nie przegap