Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.11.2017 17:17
Monster Hunter World. 20 minut różnorodnej i efektownej rozgrywki
312V

Monster Hunter World. 20 minut różnorodnej i efektownej rozgrywki

Kolejne fragmenty z rozgrywki potwierdzają, że Monster Hunter World będzie wielką i niesamowicie efektowną grą. Już naprawdę niedługo zaprosimy przyjaciół do wspólnej zabawy i wyruszymy razem polować na agresywne bestie.

Monster Hunter World to zdecydowanie jedna z ciekawszych premier zmierzających na PS4. Przez wiele lat cykl bił rekordy popularności na przenośnych konsolach - głównie w Japonii. Teraz jednak pora na wielkie zmiany i polowania na dużo większą skalę.

Monster Hunter World zapowiada się wspaniale. Nadciąga nowa jakość serii

Monster Hunter World to najnowsza odsłona uzależniającej serii, gdzie wcielamy się w dzielnego łowcę potworów. Kooperacyjne walki z wymagającymi bestiami, tworzenie przedmiotów i pokonywanie coraz większych przeciwności losów, to elementy ikoniczne tego cyklu. Teraz możemy się im przyjrzeć na nowych materiałach z rozgrywki

Monster Hunter World - 9 minut rozgrywki

Nowe nagrania z Monster Hunter World ukazują nie tylko rozbudowaną walkę z przeciwnikami, ale i naszą bazę wypadową. Możemy ponownie rzucić okiem na bardziej szczegółowy edytor postaci, w którym powołamy do życia naszego unikalnego łowcę i jego kociego towarzysza.

Monster Hunter World - 11 minut rozgrywki

Monster Hunter World zadebiutuje w Europie 26 stycznia 2018 roku. Posiadacze PlayStation 4 otrzymają ekskluzywne beta testy, które będą miały miejsce od 9 do 12 grudnia. Testy będą otwarte, ale wezmą w nich udział wyłącznie posiadacze aktywnego członkostwa PlayStation Plus.

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/20-minutes-monster-hunter-world-gameplay-weapon-actions-monsters-character-creation

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 wideo

Nie przegap