Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.11.2017 14:40
Bravo Team w zestawie z Aim Controllerem
788V

Bravo Team w zestawie z Aim Controllerem

Bravo Team to ciekawa propozycja dla użytkowników PlayStation VR. Na rynek zmierza nowy zestaw, który pozwoli nam zakupić grę razem z Aim Controllerem przeznaczonym do strzelanek w VR.

Bravo Team to taktyczna gra kooperacyjna, która podobnie jak Farpoint jest kompatybilna z Aim Controllerem przeznaczonym dla użytkowników PlayStation VR. Aim Controller to świetny gadżet mający zwiększyć immersję i sprawić, że jeszcze szybciej zapomnimy iż w naszych rękach nie spoczywa prawdziwa broń.

Bravo Team w naszej bazie gier

Już wcześniej było wiadomo, że Bravo Team będzie kompatybilne z PlayStation VR Aim Controller, ale teraz dowiadujemy się, że gra w dniu premiery będzie dostępna do kupienia wraz ze wcześniej wspomnianym gadżetem. Oficjalna cena nie została jeszcze potwierdzona, ale przypuszcza się, że będzie sprzedawane w cenie £79.99.

Bravo Team ma pojawić się 6 marca przyszłego roku. Tytuł od Supermassive ma cechować taktyczne podejście do rozgrywki, nacisk na kooperację i stosunkowo wysoki realizm. Grać będziemy mogli w pojedynkę lub z drugim graczem. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun.

Bravo Team na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://www.vrfocus.com/2017/11/bravo-team-and-playstation-aim-controller-bundle-revealed/

Tagi: aim controller bravo team playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment Supermassive Games