Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.11.2017 11:57
Jude Law dołączy do uniwersum Marvela?
1023V

Jude Law dołączy do uniwersum Marvela?

Stęskniliście się za ploteczkami ze świata Marvela? Otrzyjcie więc łzy, pojawiła się informacja, iż do najpopularniejszego komiksowego uniwersum dołączy Jude Law.

Variety podaje, iż Jude Law prowadzi rozmowy, których efektem ma być angaż aktora w roli Doktora Waltera Lawsona/Mar-Vella, w Captain Marvel. Oczywiście na razie nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale wygląda na to, że Law jest na czele stawki i wyprzedził innych kandydatów do tej roli (rozważany miał być również Keanu Reeves).

Thor: Ragnarok rządzi w box office

Portal potwierdził również wcześniejsze doniesienia mówiące o tym, iż znany z Łotra 1Ben Mendelsohn wystąpi jako główny czarny charakter produkcji. Film ma dziać się kilka lat przed innymi widowiskami z uniwersum i wprowadzić kilka nowych elementów do MCU. Jednym z tych elementów będzie potężna, stara rasa zamieszkująca Andromedę – Skrullowie.

W Captain Marvel w tytułową i główną bohaterkę wcieli się Brie Larson, która zagra Carol Danvers – pilotkę sił powietrznych USA, której DNA łączy się, w wypadku, z kosmicznym kodem genetycznym. W skutek tych wydarzeń staje się potężną superbohaterką.

Postać Jude’a Law to z kolei przedstawiciel kosmicznej rasy Kree, który pojawił się na Ziemi celem sprawdzenia czy nie jesteśmy zagrożeniem dla jego pobratymców. W filmie Law ma być mentorem głównej bohaterki.

Premiera Captain Marvel została zaplanowana na marzec 2019 roku.

 

Źródło: https://screenrant.com/captain-marvel-cast-jude-law-mar-vell/

Tagi: captain marvel Disney Jude Law marvel

Nie przegap