Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.11.2017 08:50
Marvel Heroes Omega wyłączone wcześniej, a twórcy przestają istnieć
433V

Marvel Heroes Omega wyłączone wcześniej, a twórcy przestają istnieć

Marvel Heroes Omega zostanie wyłączone po zaledwie 6 miesiącach od premiery na PlayStation 4. Dodatkowo, wszyscy ze studia Gazillion odpowiedzialnego za grę, utracili nagle pracę.

Marvel Heroes Omega to darmowa gra, która pozwala wcielić się w bohaterów znanych z komiksów Marvela i zagrać w kooperacji w mechanice przypominającej Diablo. Przez kilka lat funkcjonowała na PC, gdzie radziła sobie nieźle. Około pół roku temu pojawiło się na PlayStation 4 i niestety, za chwile zostanie wyłączone.

Marvel Heroes Omega upadło. Microsoft zwraca pieniądze, Sony nie ma takiego zamiaru

Serwery darmowej gry miało początkowo zostać wyłączone w ostatni dzień tego roku. Twórcy poinformowali o tym na oficjalnej stronie. Teraz wychodzi na jaw, że Marvel Heroes Omega zostanie wyłączone już w ten piątek, o czym gracze nie zostali poinformowani. Oczywiście wszyscy, którzy zainwestowali w grę, zwrotów nie dostaną.

Według wiadomości pojawiających się na Twitterze i oficjalnym kanale Discorda, wszyscy pracownicy studia zostali wczoraj zwolnieni, dzień przez Świętem Dziękczynienia. Wielka szkoda, że potoczyło się to wszystko w ten sposób. Gra nie była może najbardziej interesującą pod słońcem, ale odpowiednio rozwinięta mogła wyjść na prostą.

Marvel Heroes Omega na PlayStation 4 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://www.resetera.com/threads/gazillion-fires-all-employees-today-shutting-marvel-heroes-down-early-this-friday-not-12-31.7666/

Tagi: Disney gazillion marvel heroes omega playstation 4

Nie przegap