Jakub Barwiak Jakub Barwiak 22.11.2017 21:12
Batgirl. Joss Whedon nie będzie reżyserem filmu?
311V

Batgirl. Joss Whedon nie będzie reżyserem filmu?

Liga Sprawiedliwości wywołała niemałe zamieszanie. Porażka tego widowiska rodzi niepewność co do przyszłości uniwersum DC, w tym obecności w nim Jossa Whedona.

Według najnowszy plotek Joss Whedon nie jest już reżyserem Batgirl. Whedon miał zająć się reżyserią i pisaniem skryptu do Batgirl już od początku 2017 roku, jednak jego zaangażowanie w Ligę Sprawiedliwości przedłużyło ten proces. Porażka Ligi i kłopoty prywatne filmowca miały sprawić, iż Warner Bros zweryfikowały swoje plany co do współpracy z reżyserem Avengers.

Autor zdjęć do Ligi Sprawiedliwości za publikacją wersji Snydera

Źródłem plotek jest portal SuperBroMovies, który powołuje się na anonimowych informatorów. Oczywiście jak to w przypadku takich źródeł bywa, należy do nich podchodzić z odpowiednim dystansem. Istnieją jednak okoliczności, które potwierdzają te plotki.

Batgirl nie była filmem priorytetowym dla Warner Bros. Naturalnie nie ruszyła też produkcja tego filmu. Niektóre doniesienia mówiły o tym, iż wytwórnia wyraziła zgodę na ten projekt tylko i wyłącznie dlatego, aby zaangażować Whedona w Ligę Sprawiedliwości.

Do tego dochodzą problemy osobiste Whedona. Kilka miesięcy temu jego była żona oskarżyła go publicznie o liczne romanse. Co prawda sprawa ta nie zrobiła wielkiego szumu, ale porażka Ligi Sprawiedliwości może sprawić, iż szefostwo WB przypomni sobie o niej.

Biorąc powyższe pod uwagę, nie będzie niczym zaskakującym jeśli Liga będzie pożegnaniem Whedona z uniwersum DC.

Źródło: https://screenrant.com/batgirl-joss-whedon-not-directing-rumor/

Tagi: Batgirl DC Joss Whedon warner bros

Nie przegap