Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.11.2017 19:51
Klasyczny Doom z mikropłatnościami i lootboksami
1004V

Klasyczny Doom z mikropłatnościami i lootboksami

Doom ma już na karku 24 lata, więc tytuł jest mocno nieaktualny. Fani wyszli jednak z inicjatywą, aby przenieść grę we współczesne standardy produkcji AAA i dodali do niego lootboksy.

Klasyczny Doom  jest wiecznie żywy. Co byście powiedzieli na wersję z lootboksami? Pewien kreatywny użytkownik postanowił "naprawić" grę i opracować mod pasujący pod obecne standardy. Przerobiony Doom wpisuje się idealnie we współczesny trend maksymalizacji zysków z gier wideo.

"Lootboksy to hazard" - Belgia zabiera się za temat

Doom Loot Box Mod usuwa wszystkie power-upy i bronie z map. Zamiast tego oferuje zamknięte skrzynki, które otwieramy specjalnymi kluczami. Zdobyć można je na dwa sposoby. Licząc, że wypadną z pokonanych przeciwników lub sięgnąć do portfela i dokonać mikropłatności w wewnętrznym sklepiku. System jest oczywiście niesprawiedliwy i poprzez uczciwe granie nie dorobimy się zbyt wielu kluczy.

Doom - Loot Box Mod

Oczywiście dodany sklepik nie działa i jest tam wsadzony dla picu. Cała akcja ma tylko uzmysłowić absurdalne sytuacje, do jakich dochodzi we współczesnych grach AAA. Doom z lootboksami to śmieszna ciekawostka. Niewykluczone jednak, że gdyby tytuł ukazał się w tym roku pod banderą EA, to powyższa parodia mogłaby się urzeczywistnić.

Doom Classic - lootbox mod

Źródło: https://forum.zdoom.org/viewtopic.php?f=43&t=58499

Tagi: doom id Software lootboksy StronkiTube wideo

Nie przegap