Daniel Stroński Daniel Stroński 22.11.2017 21:04
Call of Duty: WW2. Zaczął się weekend z podwójnym expem, nadchodzi darmowa zimowa mapa
382V

Call of Duty: WW2. Zaczął się weekend z podwójnym expem, nadchodzi darmowa zimowa mapa

Call of Duty: WW2 jest już prawie miesiąc na rynku, dopiero co włączyło mikrotransakcje, a niebawem dostaniemy świąteczną niespodziankę. Co więcej, zaczął się weekend z darmowym expem.

Powoli kończy się listopad i premiery największych FPS-ów mamy już za sobą. Teraz zaczyna się okres wspierania swoich tytułów aktualizacjami, dodatkami i wydarzeniami społecznościowymi. Dwa takie eventy niedługo zostaną oddane graczom, którzy zagrywają się w Call of Duty: WW2.

Call of Duty: WW2. Mikrotransakcje są już aktywne

Chociaż jest dopiero środa, Activision rozpoczyna swój weekend z podwójnym przyrostem punktów doświadczenia. Wydarzenie to potrwa do przyszłego poniedziałku, 27 listopada. Z jakiej okazji? Cóż, u nas nie obchodzimy Dnia Dziękczynienia, ale chętnie skorzystamy z tej okazji.

Nieco większym wydarzeniem będzie Winter Siege, które zostało zaplanowane na 8 grudnia. Będzie to pierwszy taki event dla Call of Duty: WW2, w którym deweloper planuję masę atrakcji (o nich dowiemy się później), ale daniem głównym będzie udostępnienie wszystkim mapy Winter Carentan - czyli znana mapa Carentan pokryta śniegiem, dostępna w każdym z trybów. Całość potrwa co najmniej przez miesiąc i planowane są cotygodniowe nagrody specjalne.

Źródło: https://community.sledgehammergames.com/t5/Sledgehammer-Games/CALL-OF-DUTY-WWII-GAME-UPDATE-11-21/ba-p/10507670

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 Sledgehammer Games

Nie przegap