Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.11.2017 18:03
Monster Hunter World zapowiada się wspaniale. Nadciąga nowa jakość serii
457V

Monster Hunter World zapowiada się wspaniale. Nadciąga nowa jakość serii

Monster Hunter World to najważniejszy projekt Capcom ostatnich lat. Twórcy bardzo poważnie podchodzą do produkcji i starają się nie tylko zdobyć nowe grono fanów, ale i zaspokoić najbardziej wymagających weteranów.

Monster Hunter World wygląda i zapowiada się wręcz fenomenalnie. Twórcy wracają na konsole stacjonarne i zaprezentują nową jakość dla serii. Tytuł chociaż będzie wierny korzeniom to zaoferuje liczne usprawnienia i zostanie stworzony na dużo większą skalę.

Monster Hunter World zaprasza do gnijącej doliny

Monster Hunter World zaoferuje znacznie większe mapy pozbawione irytujących ekranów wczytywania. Twórcy odświeżą również system tworzenia przedmiotów. Otoczenie zostanie zaprojektowane w taki sposób, abyśmy mogli je lepiej wykorzystywać podczas polowań. Tytuł zaoferuje też dużo bardziej rozbudowane opcje personalizacji naszej postać, a także zupełnie nowe rodzaje misji. Wszystko to i wiele więcej przekłada się na 47 zmian, które wychwycą głównie fani cyklu.

Monster Hunter World - 47 zmian, które wychwycą wyłącznie fani

Monster Hunter World zadebiutuje na rynku w dniu 26 stycznia 2018 roku. W grudniu posiadacze PlayStation 4 będą mogli wziąć udział w otwartych beta testach. Będzie to idealna okazja, aby zaprosić znajomych i posmakować z nimi fenomenu serii.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 wideo

Nie przegap