Jakub Barwiak Jakub Barwiak 22.11.2017 16:50
Liga Sprawiedliwości. Również autor zdjęć chciałby wersji Snydera
309V

Liga Sprawiedliwości. Również autor zdjęć chciałby wersji Snydera

Autor zdjęć do Ligi Sprawiedliwości – Fabian Wagner dołączył do listy osób, które chciałyby zobaczyć oryginalną wersję Ligi Sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snydera.

Fabian Wagner – autor zdjęć do tej części Ligi Sprawiedliwości, którą reżyserował Snyder, w rozmowie z The Hollywood Reporter zdradził, iż osobiście preferuje sposób opowiadania historii przez Snydera.

Kaskader Bena Afflecka chce publikacji wersji Snydera

Obecna wersja jest nawet krótsza, niż oczekiwałem, jest wiele scen, których w niej nie ma. Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy wersję reżyserską, która da nam to wszystko co nie znalazło się w kinowej wersji filmu. Co uwielbiam w wersjach reżyserskich Snydera, to fakt, iż są o one długie, ale ten czas jest potrzebny na opowiedzenie historii. Nie oglądałem żadnej z jego wersji reżyserskich, myśląc przy tym, że jest ona za długa. Niezależnie od tego czy mają trzy godziny, czy też trzy godziny i dziesięć minut zawsze czas mija przy nich szybko.

Oczywiście Wagner docenia pracę Jean-Philippe Gossarta, który zastąpił go na jego stanowisku.

Gossart i ja rozmawialiśmy na temat tego co robiliśmy. Świetnie było mieć kogoś kogo znam, kto przejmie moją pracę i będzie ją kontynuował.

Petycja, w której fani domagają się opublikowania wersji Snydera przekroczyła już 75000 podpisów, jedną z osób ją popierających jest kaskader Bena AffleckaRichard Cetrone. Tylko co tak w zasadzie taka petycja może zmienić w planach wielkiej korporacji?

Źródło: https://screenrant.com/justice-league-cinematographer-snyder-cut/

Tagi: dc justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap