Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.11.2017 11:53
Call of Duty WW2 - mikrotransakcje są już aktywne
718V

Call of Duty WW2 - mikrotransakcje są już aktywne

Call of Duty WW2 do tej pory pozbawione było mikrotransakcji. Miały pojawić się nieco wcześniej, ale twórcy musieli najpierw uporać się z problemami, które dotknęły serwery.

Call of Duty WW2 może poszczycić się świetną premierą. Nowa odsłona strzelaniny zyskała wiele przychylnych opinii, ale też sprzedała się na tyle dobrze, że w ciągu zaledwie trzech dni zarobiła pół miliarda dolarów. Wraz z aktywowaniem mikropłatności przychody najpewniej wzrosną jeszcze bardziej.

Call of Duty: WW2 bije rekordy! Gra zarobiła pół miliarda w trzy dni

Teraz na wszystkich platformach możemy kupić za prawdziwą kasę wirtualną walutę w Call of Duty WW2. Jak przedstawia poniższy zrzut ekranu, najtańszy zestaw oferujący 200 Punktów Call of Duty kosztuje 8,25zł. Użytkownicy bardziej hojni i lubiący inwestować w rzadkie skrzynki, mogą pokusić się o wydanie 419 złotych i tym samym zakupić sobie 13 000 punktów. Zakupów możemy dokonać z menu lub poprzez udanie się do Sztabu.

Co możemy otrzymać w zakupionych skrzynkach? Na ten moment są to różne warianty broni (przedmioty kosmetyczne) czy bonusy do doświadczenia zarówno do trybu wieloosobowego jak i Zombie. Gracze, którzy zakupili Call of Duty WW2 w cyfrowej wersji powinni otrzymać na start 1 100 Punktów Call of Duty.

Call of Duty WW2 - zwiastun fabularny

 

Tagi:

Nie przegap