Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.11.2017 10:49
Bloodborne skrywa swoje sekrety nawet 3 lata po premierze
1997V

Bloodborne skrywa swoje sekrety nawet 3 lata po premierze

Bloodborne to - podobnie jak pozostałe tytuły From Software - gra pełna tajemnic. Gdy wydawało się, że gracze odkryli wszystko co było do odkrycia, po prawie trzech latach od premiery odkryto obecność w grze nowego przeciwnika.

O czym mowa? O przeciwniku, którego pierwszy (i ostatni) raz widzieliśmy na PlayStation Experience 2014, gdy Hidetaka Miyazaki prezentował Bloodborne, a dokładniej - jej nową funkcję - Lochy Kielicha. Gigant z zapalonym ostrzem był wtedy jednym z bossów. Jednak gdy gra trafiła do sprzedaży - nikt nigdy na bossa nie trafił. Aż do wczoraj.

Bloodborne otrzyma własny komiks

Grupa poszukiwaczy skupiona wokół inicjatywy Tomb Prospectors przeczesuje Lochy Kielicha poszukując sekretów, jakie mogą skrywać. Mając na uwadze ich losową charakterystykę, nie mieli konkretnego celu. Ot, chcieli znaleźć coś, czego jeszcze nikt nie widział. To udało się m.in. dwa lata temu, gdy odkryto nowego przeciwnika - przypominającego robaka z ustami kreta powodującego Szał.

Wczoraj za to, KolbrotKommander który jest członkiem ekipy znalazł wreszcie przeciwnika, którego pokazał nam Miyazaki. Wideo nagrał nam MorosNyx:

Podał także Glif jeśli chcecie sami sprawdzić obecność przeciwnika - "pa6ssc6u". Co daje te odkrycie? Jak mówi sam Nyx:

Udowadnia to, że potwór istniał tylko przez lata nikt na niego nie trafił. Odkrycie tchnie nowego ducha w społeczność i pokaże im, że Bloodborne może skrywać w sobie jeszcze więcej sekretów.

Tagi: Bloodborne From Software playstation 4 Sony Computer Entertainment wideo

Nie przegap