Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.11.2017 08:59
Twórca Wiedźmina 3 mówi o swoich ulubionych grach
592V

Twórca Wiedźmina 3 mówi o swoich ulubionych grach

Wiedźmin 3 to owoc pracy wielu utalentowanych deweloperów. Zapewne duża część z nich również jest graczami, tak jak Adam Badowski, który podzielił się listą swoich ulubionych gier.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier dostępnych na PlayStation 4, tym bardziej jeśli pod uwagę weźmiemy fabularne rozszerzenia. Wielu pewnie chętnie sprawdziłoby remake lub nawet remaster pierwszego Wiedźmina. Fani przygotowali mod, który pokazuje nam jak wyglądałby prolog z "jedynki" zbudowany na silniku trzeciej części.

Tak mógłby wyglądać remake pierwszego Wiedźmina

 W międzyczasie, jeden z twórców Wiedźmina 3 podzielił się listą swoich ulubionych gier. Gra, w tworzeniu której brał udział jest mocno nastawiona na opowiadanie historii. Nie dziwi więc, że poniższa lista to w większości takie gry. Jak się okazuje, ulubioną grą Adama Badowskiego jest Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Zainteresowany docenia przede wszystkim swobodę jaką ma gracz w wykonywaniu misji.

Kolejnym tytułem jest Until Dawn, które jak żadna inna gra umiejętnie przenosi cechy filmów typu slasher i daje nam możliwość uczestniczenia w tym, a nawet wybrać kto przetrwa do rana.

Trzecią ulubioną grą autora jest War Thunder, które zachwyca go rozbudowaniem jeśli chodzi o warstwę symulacyjną. Z drugiej jednak strony gra potrafi dać sporo przyjemnej frajdy jeśli nie mamy czasu na coś bardziej zaawansowanego.

Jak wygląda lista pozostałych gier? Autor ceni sobie mniejsze, ale wymagające gry jak Darkest Dungeon, ale też gry platformowe, jak Ratchet & Clank oraz Rayman Legends. Nie zabrakło też świetnego Bloodborne, gier z serii Uncharted, The Last of Us i Grand Theft Auto V. Pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Metal Gear Solid V
  2. Until Dawn
  3. War Thunder
  4. Darkest Dungeon
  5. Ratchet & Clank (2016)
  6. Rayman Legends
  7. Bloodborne
  8. The Last of Us
  9. Uncharted: The Nathan Drake Collection
  10. Grand Theft Auto V

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/11/21/the-witcher-3s-adam-badowski-picks-his-favourite-playstation-4-games-for-time-starved-parents/

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap