Daniel Stroński Daniel Stroński 21.11.2017 21:14
The Sims 4 naprawiło problem z save'ami
686V

The Sims 4 naprawiło problem z save'ami

The Sims 4 przeniosło całe pecetowe Simsy na PlayStation 4, niestety czasami zapisywanie gry kończyło się niepowodzeniem i utratą postępu. Deweloper łata konsolową wersję.

The Sims 4 trafiło na konsole w ubiegłym tygodniu i tym razem nie dostaliśmy wybrakowanego produktu, a całość zawartości, jaką znajdziemy na PC (z podstawki i kilku dostępnych dodatków). Niekorzystnie wypada sterowanie na padzie, bo choć jest lepiej niż dotąd w innych simsowych grach na PlayStation, wciąż na pececie z myszką w ręku zrobimy wszystko znacznie szybciej.

Recenzja: The Sims 4

Oprócz sterowania, problemem były też wpadki technicznie - drobne lagi przy większej rodzinie czy zmianie trybu życia/budowania - oraz przypadki z niezapisującym się stanem gry. Ten drugi problem został właśnie naprawiony w nowej aktualizacji do wersji 1.02, która waży 285 MB.

Lista zmian nowego update'a jest krótka i zawiera wyłącznie:

Saves are better.

Po prostu - zapisywanie stanu gry jest lepsze. Z  tego, co zdążyłem sprawdzić, problem z lagami wciąż istnieje, a co do save'ów - i tak zdarzało się to bardzo rzadko, więc ciężko ocenić. Tak czy inaczej, ważne, że konsolowa wersja gry nie została porzucona od razu po premierze.

Tagi: aktualizacja Electronic Arts Electronic Arts Inc. patch playstation 4 the sims 4 update wideo łatka

Nie przegap