Daniel Stroński Daniel Stroński 21.11.2017 20:21
Marvel vs. Capcom: Infinite. Darmowy weekend w tym tygodniu
282V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Darmowy weekend w tym tygodniu

Marvel vs. Capcom: Infinite jest już na rynku od dwóch miesięcy i twórcy postanowili spróbować przyciągnąć do swojej gry osoby, które wstrzymały się z premierowym zakupem. W ten weekend wypróbujemy grę za darmo.

Marvel vs. Capcom: Infinite było w tym roku kolejnym podejściem do połączenia postaci gier Capcomu z superbohaterami i złoczyńcami Marvela w wielkiej bijatyce. Produkcja swoje za uszami miała, ale w naszej recenzji doceniony został przede wszystkim system walki i kod sieciowy, co brzmi jak idealna zachęta do skorzystania z nadchodzącego darmowego weekendu.

Recenzja: Marvel vs. Capcom: Infinite

Marvel vs. Capcom: Infinite udostępni nieodpłatnie swój tryb sieciowy włącznie z 30 grywalnymi postaciami pod koniec tego tygodnia, 24-28 listopada, dla wszystkich aktywnych subskrybentów PlayStation Plus. Dostęp uzyskamy już w nadchodzący piątek o godzinie 17:00 czasu polskiego. Co więcej, do końca obecnego tygodnia w PS Store znajdziecie grę (i jej poprzedniczkę!) w obniżonej cenie:

Marvel vs. Capcom: Infinite - Zwiastun premierowy

 

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2017/11/21/winter-soldier-black-widow-and-venom-infiltrate-marvel-vs-capcom-infinite-on-december-5

Tagi: Capcom darmowy weekend Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 wideo

Nie przegap