Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.11.2017 19:53
Liga Sprawiedliwości. Członek ekipy chciałby publikacji wersji Snydera
536V

Liga Sprawiedliwości. Członek ekipy chciałby publikacji wersji Snydera

Kilka dni temu w Internecie pojawiła się petycja, w której fani domagają się wydania Ligi Sprawiedliwości bez poprawek Jossa Whedona, zyskali oni poparcie z całkiem niespodziewanej strony, bo od członka ekipy tego widowiska.

Na swoim profilu na Facebooku, Richard Cetrone – kaskader Bena Afflecka w filmach DCEU – umieścił link do petycji, w którym fani domagają się wydania Ligi Sprawiedliwości w wersji Zacka Snydera, bez dokrętek Jossa Whedona. Oczywiście, zgodnie z zasadami dyplomacji, Cetrone natychmiast dodał, iż bardzo szanuje pracę reżysera Avengers.

Powinienem napisać to, gdy wrzucałem post, chcę więc to wyjaśnić teraz. Nie mam nic przeciwko Jossowi Whedonowi. Pracowałem z nim przy wielu projektach i sądzę, że jest świetnym reżyserem, z którym łatwo się współpracuje. Zgadzam się więc ze sprawą, jednak nie ze wszystkim co pisała osoba, która opublikowała petycję. Umieściłem ten post, ponieważ chcę wyrazić wsparcie dla mojego przyjaciela i pomysłu, aby opublikować jego wersję filmu. Możecie powiedzieć, że nigdy się to nie stanie. Jeśli jednak by się tak zdarzyło, ludzie powinni wiedzieć, że to jego wersja. Gdy opublikowano wersję ultimate Batman v Superman, była to tak naprawdę wersja reżyserska, moim zdaniem wersja, która powinna być pierwotnie opublikowana.

Z jednej strony pomysł Cetrone wydaje się uczciwy wobec reżysera i z pewnością ciekawie byłoby zobaczyć wersję Snydera. Z drugiej jednak strony, kolejna wersja reżyserska filmu DCEU mogłaby jeszcze bardziej podkopać to uniwersum, a to ostatnia rzecz, której chciałoby Warner Bros.

A co Wy sądzicie o pomyśle publikacji wersji Snydera?

Źródło: https://screenrant.com/justice-league-snyder-directors-cut/

Tagi: DC justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap