Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.11.2017 19:19
Powstanie serial o Harley Quinn
343V

Powstanie serial o Harley Quinn

Być może uniwersum filmowe DC nie radzi sobie tak, jak tego oczekiwano, jednak nie sprawiło to, że wydawnictwo porzuciło plany ekranizacji swoich komiksów. Tym razem padło na serial z Harley Quinn w roli głównej.

W przyszłym roku wystartuje serwis streamingowy DC, jedną z pierwszym produkcji, która się na nim pojawi będzie serial animowany dla dorosłych, którego głównego bohaterką będzie Harley Quinn.

Czy porażka Ligi Sprawiedliwości zaszkodzi DCEU?

Harley Quinn po raz pierwszy pojawiła się w serialu animowanym Batman i z miejsca zaskarbiła sobie sympatię fanów. Od tego momentu antybohaterka pojawiła się na kartach komiksów, w grach, filmach animowanych, a także w filmie aktorskim. W Legionie Samobójców wcieliła się w nią Margot Robbie.

Jak podaje Deadline, serial ma składać się z 26 półgodzinnych odcinków utrzymanych w tonacji komedii akcji. Ważną cechą produkcji ma być jej przeznaczenie dla widzów dorosłych. Warner Bros. chciałoby aby głównej bohaterce głosu użyczyła Margot Robbie.

Twórcami serialu są Justin Halpern, Patrick Schumacker i Dean Lorey, którzy odpowiadali za show Bezmocni. Nie wiadomo, kto wcieli się w Harley Quinn jeśli Robbie z jakiś powodów odmówi udziału w tym przedsięwzięciu. Na koniec zobaczcie oficjalną grafikę opublikowaną przez Warner Bros.

 

Źródło: https://screenrant.com/harley-quinn-animated-tv-series-dc/

Tagi: DC Harley Quinn warner bros

Nie przegap