Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.11.2017 19:25
Battlefield 1. Pierwsza fala nowości z trzeciego dodatku trafi do graczy w grudniu
811V

Battlefield 1. Pierwsza fala nowości z trzeciego dodatku trafi do graczy w grudniu

Battlefield 1 już w grudniu zostanie rozszerzone o kolejny dodatek. Ten zostanie udostępniony w dwóch etapach. Do gry trafi też aktualizacja wprowadzająca nowe operacje.

Battlefield 1 zostanie rozbudowane niedługo o rozszerzenie "Niespokojne Wody". Dodatek zostanie wydany w dwóch falach, a pierwsza z nich pojawi się na rynku 11 grudnia dla posiadaczy przepustki premium. Drugi zestaw nowości otrzymamy w styczniu przyszłego roku.

Battlefield 1 - poznaliśmy datę premiery trzeciego dodatku

"Niespokojne Wody" pozwolą wynieść pole walki z Battlefield 1 na nową i większą skalę. Będziemy walczyć na lądzie, brać udział w bitwach morskich i powietrznych. Otrzymamy nowe operacje na świeżych mapach, gdzie weźmiemy udział w natarciu sił brytyjskich. Twórcy udostępnią również 6 broni palnych i 2 do walki wręcz.

Battlefield 1 - "Niespokojne Wody"

To tylko część przygotowywanej zawartości. W styczniu zostaniemy zabrani na Morze Północne i dwie unikalne mapy: Zeebugge i Heligoland Blight. Do walki wkroczymy jako przedstawiciel brytyjskiej formacji piechoty morskiej - Royal Marines. Zasiądziemy również za sterami nowego samolotu.

Ponadto od 27 listopada tryb Linia Frontu będzie dostępny do rozegrania na mapie Suez. Jest to mieszanka Podboju i Szturmu, gdzie przejmujemy terytorium i zdobywamy punkty.

Od 22 listopada do 6 grudnia otrzymamy dostęp do kampanii "Fall of Empires". Będzie to kombinacja dwóch operacji - Conquer Hell i Iron Walls. Całość ma być inspirowana wydarzeniami z 1918 roku i bitwą w Vittorio Veneto

Źródło: https://www.battlefield.com/news/article/turning-tides-release-dates-other-battlefield-1-updates?setLocale=en-us

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE dlc Electronic Arts playstation 4 wideo

Nie przegap