Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.11.2017 18:46
Gambit. Wiemy kto zagra ukochaną głównego bohatera
440V

Gambit. Wiemy kto zagra ukochaną głównego bohatera

Od jakiegoś czasu wiemy kto wyreżyseruje Gambita. Od dzisiaj wiemy też kto dołączy do Chaninga Tatuma w obsadzie nadchodzącego widowiska Fox.

Wiemy już kto wcieli się w Bellę Donnę Boudreaux – ukochaną Gambita. Jak podaje Variety, w nowym, komiksowym filmie wytwórni Fox partnerką Channinga Tatuma będzie znana z serialu Masters of SexLizzy Caplan. Pierwotnie postać tą miała zagrać francuska aktorka Lea Seydoux (Życie Adeli), jednak ze względu na zmianę terminów rozpoczęcia zdjęć do Gambita, musiała zrezygnować z tej roli.

James Franco dołącza do uniwersum X-Men

Nowe widowisko z uniwersum X-Men przedstawi wydarzenia, które doprowadziły do przemiany bohatera, granego przez Chaninga Tatuma, w tytułowego mutanta. Gambit po raz pierwszy na kartach komiksu pojawił się stosunkowo późno, bo w 1990 roku, w 14-tym numerze Uncanny X-Men.

Co ciekawe, Gambit miał, w krótkim występie, zadebiutować już w X-Men 2, scena z udziałem tej postaci została jednak usunięta, Gambit znajdował się również w scenariuszu trzeciej części X-Men, jednak pomysł jego umieszczenia zarzucono jeszcze na etapie pisania skryptu. Filmowy debiut Gambita nastąpił ostatecznie w X-Men Geneza: Wolverine. Bohatera zagrał Taylor Kitsch, Ze względu na negatywne przyjęcie tego obrazu, Fox wyrzucił go jednak z kanonu.

Gambit pojawi się w kinach w Walentynki 2019 roku, reżyseruje Gore Verbinski (Piraci z Karaibów).

Źródło: https://screenrant.com/gambit-movie-cast-lizzy-caplan-bella-donna/

Tagi: