Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.11.2017 14:51
Liga Sprawiedliwości. Odtwórca Aquamana o krytyce filmu
913V

Liga Sprawiedliwości. Odtwórca Aquamana o krytyce filmu

Postać Aquamana jest uważana za jeden z jaśniejszych punktów Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa - aktor wcielający się w tego bohatera skomentował mieszane przyjęcie widowiska.

Liga Sprawiedliwości, podobnie jak poprzednie filmy DC, podzieliła widownię. Widowisko nie może pochwalić się rewelacyjnymi recenzjami, jednak jest pewna grupa, której Liga się podobała, do grupy tej należy Jason Momoa, który  w filmie tym wcielił się w Aquamana. Oto co aktor powiedział o niezbyt pozytywnych opiniach jakie zbiera nowy obraz z uniwersum DC.

Henry Cavill nie kończy przygody z Supermanem

Staram się trzymać z dala od tego co mówią ludzie. Część moich przyjaciół mówi mi, że Liga nie radzi sobie najlepiej i trochę mnie to dołuje, jednak nie chcę na to zwracać uwagi, nie chce zwracać uwagi na negatywne rzeczy. Nie sądzę, że to pomoże.

Być może zwracanie uwagi na negatywne rzeczy nie pomoże Jasonowi Momoa, jednak z pewnością może pomóc Warner Bros., które musi znaleźć sposób na jak najlepszy odbiór filmów z uniwersum DC. Dodatkowo dochodzi również fakt, iż Liga rozczarowuje finansowo, a to już zdecydowanie boli bardziej włodarzy tej wytwórni. 

Momoa pochwalił przy okazji jednego z reżyserów Ligi - Zacka Snydera.

Widziałem Ligę dwa razy, za drugim razem podobała mi się nawet bardziej. W zasadzie zamierzam go obejrzeć jeszcze raz z moimi dziećmi. Chcę obejrzeć go z najlepszą widownią, zwykłymi ludźmi. Jeżeli ludzie pokochali Aquamana to jest to zasługa Zacka Snydera. To on powiedział mi, że zrobiła z Aquamana kozaka i że zmienimy kilka rzeczy związanych z tym kolesiem.

Jeżeli polubiliście sposób w jaki Liga Sprawiedliwości przedstawiła Aquamana, to mamy dla was dobrą wiadomość. Bohater powróci w swoim solowym filmie. Jego premiera została zaplanowana na grudzień przyszłego roku. Reżyseruje James Wan znany z serii Obecność.

Źródło: https://movieweb.com/justice-league-movie-critics-jason-momoa-responds/

Tagi: DC jason momoa justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap