Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.11.2017 10:30
Left Alive ma być grą AAA, ale też zadowolić hardkorowych graczy
431V

Left Alive ma być grą AAA, ale też zadowolić hardkorowych graczy

Left Alive to jedno z największych zaskoczeń tegorocznego Tokyo Game Show. Do premiery jeszcze daleko, ale w międzyczasie poznajemy plany twórców na grę.

Left Alive powstanie wskutek pracy deweloperów pracujących nad wieloma kultowymi grami. W składzie znajdą się ludzie znani z takich gier jak Metal Gear Solid, Armored Core czy Front Mission, którego gra jest duchowym spadkobiercą. Nie będzie to jednak typowe taktyczne RPG, z którym wcześniej mieliśmy do czynienia, a gra akcji z walką o przetrwanie.

Left Alive - pierwsza próbka rozgrywki i galeria

Podczas ostatniego podsumowania kwartału, Square Enix wspomniało o swoich planach odnośnie Left Alive. Jak się okazuje będzie to gra AAA, ale firma nie zamierza ładować w nią ogromnego budżetu. Jednocześnie gra ma być skonstruowana w sposób, który spodoba się graczom hardkorowym.

Nie wiadomo jednak kiedy będziemy mogli zagrać w Left Alive. Gra ma należeć do uniwersum Front Mission, ale za sterami Wanzerów zasiądziemy jedynie okazyjnie. Przez większość czasu wcielać się będziemy w jedną z postaci, a całość przedstawiona będzie jako strzelanina TPP. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź.

Left Alive - pierwsza zapowiedź

 

Źródło: https://www.resetera.com/threads/square-enix-talks-about-the-budget-for-left-alive.7214/

Tagi: Left Alive playstation 4 Square Enix wideo

Nie przegap