Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.11.2017 09:05
Street Fighter V - pojawią się nowe stroje
602V

Street Fighter V - pojawią się nowe stroje

Street Fighter V wzbogaci się jeszcze w tym miesiącu o nowe stroje, z których część nawiązywać będzie do świąt bożego narodzenia. Druga część kostiumów ma z kolei pobudzić uczucie nostalgii.

Street Fighter V w wersji Arcade Edition będzie tym czym gra powinna być na premierę. W newsie podrzuconym poniżej zaprezentowany jest urozmaicony system walki. Nowa edycja ze wszystkimi dodatkami i nowościami ma pojawić się w styczniu przyszłego roku. Gracze, którzy już mają podstawową wersję, otrzymają darmową aktualizację.

Street Fighter V: Arcade Edition. Zobaczcie w akcji urozmaicony system walki

Tymczasem na oficjalnym blogu Capcomu pojawił się wpis przedstawiający nowe stroje dla postaci ze Street Fighter V. Przeważają skórki świąteczne, ale nie zabraknie też nieco innych. Kilka przykładowych przedstawiamy poniżej, a wszystkie znajdziecie w galerii u dołu.

Skórki świąteczne z poprzedniego roku tańsze będą o 50%, więc jeśli mieliście je na oku, ale ich nie zdobyliście, będziecie mieli szansę to naprawić. Poniżej przedstawiamy kilka nostalgicznych skórek, które mają wkrótce trafić do Street Fighter V.

Kostiumy mają być dostępne od 29 listopada tego roku. Każdy jeden kosztować będzie $3.99.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2017/11/20/bring-on-the-festivities-with-new-holiday-and-nostalgia-costumes-for-street-fighter-v-available-november-29

Tagi: Capcom galeria playstation 4 Street Fighter V

Nie przegap