Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.11.2017 20:31
Resident Evil VII. Zwiastun zapowiada mroczną przygodę z "End of Zoe"
549V

Resident Evil VII. Zwiastun zapowiada mroczną przygodę z "End of Zoe"

Resident Evil VII nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Już w grudniu na rynku pojawi się fabularne DLC i kompletne wydanie gry. Nowy zwiastun potwierdza, że będzie to świetna okazja, aby wrócić do tej przerażającej produkcji.

Resident Evil VII to nie tylko wspaniały powrót do świetności serii, ale i nowe spojrzenie na nieco skostniały cykl. To także jedna z najlepszych gier tego roku i jedna z ambitniejszych produkcji wykorzystujących PS VR. Capcom można obecnie wiele zarzucić, ale najnowsza odsłona ich ikonicznej marki nie zawiodła.

Resident Evil VII - darmowe DLC "Not a Hero" z rozgrywką w VR

Resident Evil VII otrzyma drugie rozszerzenie DLC o nazwie "End of Zoe". Trafi ono do sprzedaży w dniu 12 grudnia. Wydarzenia skupią się na tytułowej Zoe i rozegrają zaraz po zakończeniu z podstawowej gry. Ma to być definitywne rozstrzygnięcie opowieści, gdzie zmierzymy się z pełnoprawnym, finałowym bossem. Nowy zwiastun zapowiada, że czeka nas klimatyczna przygoda pełna atmosfery grozy.

Resident Evil VII - Zwiastun "End of Zoe" - A helping hand

 

12 grudnia na rynku pojawi się również darmowe rozszerzenie "Not a Hero", gdzie wcielimy się w rolę Chrisa Redfielda. Tytuł tego dnia otrzyma też kompletne wydanie ochrzczone mianem Resident Evil VII: Gold Edition.

Źródło: YouTube (Resident Evil)

Tagi: Capcom dlc end of zoe playstation 4 resident evil 7 biohazard wideo