Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.11.2017 19:19
Henry Cavill nie kończy przygody z Supermanem
402V

Henry Cavill nie kończy przygody z Supermanem

Jeśli lubicie Henry’ego Cavilla w roli Supermana, nie musicie się martwić. Aktor potwierdził, iż co najmniej jeszcze raz wcieli się w tą rolę.

Cavill po raz pierwszy wcielił się w Supermana w Człowieku ze stali w reżyserii Zacka Snydera, aktor pojawił się również w Batman v Superman, oraz tegorocznej Lidze Sprawiedliwości. W czasie rozmowy z LA Times, gwiazdor potwierdził, iż kontrakt zobowiązuje go do jeszcze jednego występu w roli ikonicznego herosa. Wyraził również nadzieję, iż będzie to miało miejsce w formie solowego filmu.

Shazam jak klasyk z Tomem Hanksem

Mamy świetną okazję opowiedzieć historię Supermana, a teraz mamy też okazję aby pokazać Supermana w filmie pełnym kolorów, opartym na historii i złożonych charakterach, filmie który będzie niósł ze sobą nadzieję i szczęście. 

Co ciekawe Cavill nie jest pierwszą osobą, która wspomina o bardziej optymistycznym Człowieku ze stali 2. Takiego samego filmu chciał Matthew Vaughn (Kick Ass, Kingsman), który był łączony z posadą reżysera tego właśnie widowiska.

Warto jednak podkreślić, iż Charles Roven – jeden z producentów z DC wspominał, iż w tym momencie nie powstał jeszcze żaden skrypt do nowego filmu o Supermanie, a w tym temacie prowadzone są jedynie rozmowy.

Źródło: https://screenrant.com/henry-cavill-justice-league-sequel-man-steel-2/

Tagi: człowiek ze stali DC Henry Cavill justice league liga sprawiedliwości warner bros