Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.11.2017 18:56
Rainbow Six: Siege z rozgrywką ukazującą nowych operatorów z White Noise
297V

Rainbow Six: Siege z rozgrywką ukazującą nowych operatorów z White Noise

Rainbow Six: Siege na koniec drugiego roku wsparcia zabiera nas do Korei Południowej. Otrzymamy trzech nowych operatorów w tym Zofię Bosak z polskiej jednostki GROM. Ubisoft zgodnie z obietnicą ukazuje nadciągające nowości na materiale wideo.

Rainbow Six: Siege mogliśmy ostatnio wypróbować za sprawą darmowego weekendu. Teraz przyszła kolej na dokładniejsze spojrzenie na zawartość z nadchodzącej operacji White Noise. Trafimy do Korei Południowej, gdzie powalczymy na mapie Wieża - będzie to ogromny wieżowiec sięgający chmur.

Rainbow Six; Siege. Poznajcie drugą operatorkę z Polski - Zofię Bosak

Rainbow Six: Siege zostanie rozbudowane o trzech operatów. Każdy z nich wprowadzi do rozgrywki nowe gadżety. Dokkaebi wykorzysta w walce specjalny tablet, aby dezorientować wrogów i wprowadzać chaos na pole walki. Vigil zrobi użytek z elektronicznego płaszcza, który sprawi, że bohater będzie niewidoczny na kamerach. Zofia ma być z kolei bardzo ofensywną postacią wykorzystującą swój dwulufowy granatnik KS79. Poniżej możecie obejrzeć rozgrywkę objaśniającą nowych operatorów.

Rainbow Six: Siege - rozgrywka z operacji White Noise

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap