Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.11.2017 15:00
Nowe szczegóły o dziewiątym filmie Quentina Tarantino
467V

Nowe szczegóły o dziewiątym filmie Quentina Tarantino

W piątek informowaliśmy o tym, iż to Sony wyprodukuje nowy film Quentina Tarantino. Dzisiaj Vanity Fair opublikowało kilka szczegółów o tym obrazie.

W ostatnich tygodniach nastąpił mały wysyp informacji o nowym filmie Quentina Tarantino. Wiemy już, że producentem obrazu będzie Sony, a nowe dzieło reżysera nie będzie opowiadać bezpośrednio o morderstwie dokonanym przez sektę Mansona, w zamian za to wydarzenia te mają być bardziej tłem w wędrówce po Hollywood lat 60-tych.

Quentin Tarantino w obozie Sony

Jak podaje Vanity Fair, magazyn dotarł do osób, które czytały skrypt dziewiątego filmu Tarantino. Obraz ten ma rzekomo opowiadać o aktorze telewizyjnym, który po jednorazowym sukcesie, usiłuje przebić się do biznesu filmowego. Bohaterowi temu ma towarzyszyć jego kolega – kaskader, który planuje do niego dołączyć w świecie filmu.

Morderstwa bandy Mansona mają być elementem tła, istotniejsza rolę ma jednak odegrać Sharon Tate – żona Romana Polańskiego, która ma być połączeniem obu wątków. W postać Tate ma wcielić się podobno Margot Robbie (Wilk z Wall Street, Legion Samobójców). Oprócz niej spekuluje się również o udziale Toma Cruise’a, Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

Do rozpoczęcia zdjęć pozostało jeszcze trochę czasu, musimy więc poczekać na oficjalne ogłoszenia obsadowe i więcej informacji o filmie. Na razie możemy ekscytować się głównie samą tematyką i powrotem reżysera do Los Angeles, w którym to działy się dwa poprzednie, wielkie hity Tarantino – Wściekłe psy i Pulp Fiction.

Źródło: https://screenrant.com/quentin-tarantino-1969-charles-manson-plot-details/

Tagi: charles manson Quentin Tarantino Sony Pictures Entertainment

Nie przegap