Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.11.2017 20:38
Ni No Kuni 2. Przepiękne jRPG na zwiastunie. Gra może się spóźnić
412V

Ni No Kuni 2. Przepiękne jRPG na zwiastunie. Gra może się spóźnić

Obecna generacja konsol jest wyjątkowo łaskawa dla miłośników japońskich tytułów. Ni No Kuni 2 jest kolejnym przedstawicielem wschodniej szkoły tworzenia gier i wygląda po prostu zjawiskowo. Zagramy już w przyszłym roku, ale być może przygody księcia Evana nie zadebiutują w planowanym terminie.

Ni No Kuni 2 być może zostanie opóźnione. Nie jest to oficjalna wiadomość wydawcy, więc nie należy jeszcze panikować. Coś jednak może być na rzeczy. Z kolejnych materiałów promujących grę zniknęła informacja z wcześniej podaną datą premiery, która została ustalona na 19 stycznia 2018. Zamiast tego firma podaje sam rok. Do tego sieć sklepów Best Buy zaczęła rozsyłać wiadomość do swoich klientów, informując ich o przełożeniu premiery na 9 marca.

Ni No Kuni 2 prezentuje się wspaniale

Nie byłaby to pierwsza obsuwa Ni No Kuni 2. Trzymajmy jednak kciuki, aby gra zadebiutowała w styczniu, bo nowy zwiastun wzbudza jeszcze większą ochotę na ten tytuł. Graficznie nie można nic zarzucić twórcom. Wykreowany przez nich produkt wygląda po prostu pięknie i coraz bardziej przypomina ożywioną animację od studia Ghibli. Szczególnie, gdy bohater przemierza miasto o tradycyjnym wyglądzie z masą rozświetlonych znaków. Możemy być pewni, że przynajmniej pod względem wizualnym opowieść nie zawiedzie. Poza nią możemy liczyć na zupełnie nowy i bardziej dynamiczny system walki, a Level 5 obiecuje emocjonalną i wzruszającą przygodę o wygnanym księciu.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom - The Light May Yet Return

 

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi:

Wideo

Nie przegap