Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.11.2017 18:06
SOMA otrzyma bezpieczny tryb bez umierania
544V

SOMA otrzyma bezpieczny tryb bez umierania

Autorzy SOMA pracują w pocie czoła nad kolejnymi projektami, ale nie zapominają o swojej ostatniej pozycji. Tytuł otrzyma niedługo specjalny tryb dla osób, które doceniają w grach dobrą fabułę, ale nie przepadają za straszeniem.

SOMA to bardzo udany horror od niezależnej ekipy Frictional Games - autorów cenionej serii Penumbra i Amnesia. Ponury tytuł w klimatach sci-fi to jednak coś więcej niż samo straszenie. To również bardzo ciekawa historia pełna egzystencjalnej problematyki. Opowieść poruszająca kwestię rozwoju sztucznej inteligencji oraz samego człowieczeństwa i tego, co czyni nas ludźmi.

SOMA zostało pobrane ponad 650.000 razy

SOMA doczeka się darmowej nowości dla osób, które nie lubią się bać. Stacja PATHOS-II to niebezpieczne miejsce, gdzie obecność groźnych stworów jeszcze bardziej zagęszcza ciężką i mroczną atmosferę. Twórcy wychodzą więc z pomocną dłonią do osób, które chciałyby bardzo poznać historię, ale nie mają nerwów do grania w horrory. Tytuł otrzyma bezpieczny tryb pozbawiony umierania. Zostanie on wprowadzony do gry 1 grudnia w wersji na PC i Xbox One. Posiadacze PlayStation 4 otrzymają go w nieco późniejszym okresie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

SOMA - zwiastun fabularny

Źródło: https://www.dualshockers.com/soma-xbox-one-release-date-safe-mode/

Tagi: Frictional Games playstation 4 SOMA wideo