Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.11.2017 12:42
Rampage. The Rock w widowiskowym zwiastunie ekranizacji gry wideo
697V

Rampage. The Rock w widowiskowym zwiastunie ekranizacji gry wideo

The Rock w swoich filmach zmagał się już z wieloma zagrożeniami, tym razem spróbuje powstrzymać niszczycielską, wielką małpę. Zobaczcie widowiskowy zwiastun jego nowego widowiska – Rampage.

W Rampage, Dwayne Johnson wciela się w prymatologa Davisa Okoye. Okoye stroni od ludzi, bliską relację utrzymując z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin.

Rampage to nie jedyna nadchodząca ekranizacja gry

W efekcie nieudanego eksperymentu genetycznego, przyjacielski George zmienia się w gigantyczną, niszczycielską bestię, to jednak nie koniec nieszczęść, gdyż okazuje się, iż istnieją podobne mu zwierzęta. Okoye łączy siły z pewnym inżynierem genetycznym, ich celem będzie wspólne znalezienie antidotum i powstrzymanie przerażającej istoty.

Rampage - nowy zwiastun

Rampage to ekranizacja gry z 1986 roku, w której wcielaliśmy się w jednego z trzech niszczycielskich potworów, a naszym celem było zniszczenie miasta. Reżyseruje Brad Peyton (San Andreas), w obsadzie obok Johnsona znaleźli się m.in. Jeffrey Dean Morgan (Walking Dead, Watchmen), Malin Akerman i Joe Manganiello.

Polska premiera została zaplanowana na 11-ego maja przyszłego roku.

Źródło: https://screenrant.com/rampage-poster-trailer-release-dwayne-johnson/

Tagi: Dwayne Johnson new line cinema rampage The Rock

Nie przegap