Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.11.2017 11:54
Detective Pikachu. Wiemy kto zagra partnera elektrycznego śledczego
235V

Detective Pikachu. Wiemy kto zagra partnera elektrycznego śledczego

Wygląda na to, że nie ma już od tego odwrotu. Powstanie aktorski film Pokemon, wiemy już kto zagra główną rolę "ludzką".

Wygląda na to, że poznaliśmy pierwszego aktora, który wystąpi w aktorskim filmie PokemonDetective Pikachu. Justice Smith – znany z Papierowych miast i serialu The Get Down wcieli się partnera elektrycznego detektywa. Smith pojawi się również w nadchodzącym sequelu Jurrasic World.

Powstanie animacja Mario?

Jeśli jednak chodzi o aktorski film Pokemon, wydaje się, że cały projekt rusza na dobre. Rob Letterman (Rybki z ferajny, Gęsia skórka) został zatrudniony na stanowisku reżysera, znani ze Strażników Galaktyki Alex Hirsch i Nicole Perlman odpowiadać będą za skrypt. Producentem obrazu jest Legendary, a za dystrybucję będzie odpowiadać Universal.

Informację o angażu aktora podał Variety, wcześniej plotkowano, iż Legendary do roli Pikachu rozważa kogoś z grona: Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Hugh Jackman i Mark Wahlberg, jeśli jest to prawda to wtedy można uznać, iż studio ma spore nadzieje związane z tym projektem. Nie powinno to zresztą dziwić, biorąc pod uwagę popularność marki, Detective Pikachu może być wielkim hitem w box office. Początek zdjęć ma ruszyć w styczniu 2018 roku.

Źródło: https://screenrant.com/pokemon-detective-pikachu-movie-justice-smith-cast/

Tagi: detective pikachu legendary pictures rob letterman Universal

Nie przegap