Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.11.2017 08:58
Ghost Recon Wildlands i pierwsza aktualizacja trybu PvP
396V

Ghost Recon Wildlands i pierwsza aktualizacja trybu PvP

Ghost Recon Wildlands otrzymało pierwszą aktualizację całkowicie poświęconą trybowi PvP, czyli Ghost War. Po pełną listę zmian zapraszamy do newsa.

Ghost Recon Wildlands w ostatniej aktualizacji doczekało się kilku usprawnień i poprawek. Zwiększono wygodę w temacie korzystania ze sklepu, poprawiono interfejs i pozostałe problemy. Więcej szczegółów o aktualizacji numer 9 poznacie z poniższego linku.

Ghost Recon Wildlands - szczegóły aktualizacji numer 9

Ubisoft udostępniło pierwszą aktualizację trybu PvP, czyli Ghost War. Dzięki niej otrzymamy dostęp do nowej zawartości. Jest to nowy tryb, czyli Uplink. Celem rozgrywek w tym trybie jest zhakowanie komputera na środku walki. Kolejnym dodatkiem jest nowa klasa postaci, czyli Zaburzacz. Jego celem jest utrudnianie walki wrogowi. Oprócz tego w Ghost Recon Wildlands pojawi się 6 nowych map, z czego 4 są ekskluzywne dla Uplink.

Więcej szczegółów poznacie z poniższego wideo. Tam będziecie mogli też sprawdzić jak wspomniany tryb prezentuje się w akcji. To samo tyczy się nowej klasy, którą będziemy mogli zagrać w każdym trybie. W zakłócaniu pomoże jej specjalne urządzenie. Aktualizacja wpływa też na aplikację mobilną, która zostanie dostosowana do trybu PvP.

Ghost Recon Wildlands - podsumowanie pierwszej aktualizacji trybu PvP

 

Tagi: Ghost Recon Wildlands ghost war playstation 4 pvp Ubisoft wideo

Nie przegap